V sredo, 24. 4., so si učenci od 1. do 5. razreda v zgornji avli šole ogledali nastop Glasbene šole Nazarje.

V svet glasbe so nas popeljali z bogatim kulturnim programom, v katerem so se na različnih instrumentih posameznih glasbenih družin predstavili nekateri učenci glasbene šole skupaj s justifymentorji.

Ob tej priložnosti je nastopilo tudi nekaj učencev naše šole, in sicer četrtošolec Maks, petošolka Julija ter šestošolca Petra in Rožle.

Program so sklenili s skupno pesmijo Mi se imamo radi. Instrumentalno spremljavo so izvedli učitelji glasbene šole, vokalni del pa so dodali učenci naše šole.

Ob tej priložnosti so učenci prejeli tudi vabilo k vpisu v glasbeno šolo. Povezovalka programa je v sklepnem delu še enkrat povabila učence, da se jim v naslednjem šolskem letu pridružijo. Zagotovo se bo v jeseni v glasbeno izobraževanje vključilo nekaj naših nadebudnih glasbenikov.