V sredo, 10. 4. 2024, je na OŠ KDK v Šoštanju potekalo državno tekmovanje iz znanja Vesele šole. Udeležili sta se ga petošolka Nina Zidarn in sedmošolka Tjaša Zidarn.

Učenki sta pokazali odlično znanje iz letošnjih tem Vesele šole ter se uvrstili med najboljše v državi. Nina je državna prvakinja v svoji kategoriji, dosegla je 1. mesto med 225. tekmovalci. Postala je ponosna lastnica zlatega priznanja in 1. nagrade.

Tjaša bo med svoje uspehe dodala srebrno priznanje Vesele šole. Med 192. tekmovalci 7. razreda je na 17. mestu v državi.

Njuna vztrajnost, odgovornost in samoiniciativnost pri pripravah na šolsko in državno veselošolsko tekmovanje so dokaz, da vložen čas in trud nista zaman, zato sta več kot zasluženo med najboljšimi. Tudi s tem uspehom sta ime naše šole ponesli po vseh kotičkih Slovenije.

Za izjemen uspeh jima iskreno čestitamo.

Mentorica Anka Starič